Maciej z drużyny Niebieskich Bohaterów

Maciej - Drużyna Niebieskich Bohaterów

Otwierasz oczy i wiesz, że to będzie trudny dzień. Samochód. Szkoła. Sprawdzian z chemii. Odpowiedź ustna z historii. Rewalidacja. Samochód. Dom. Zadania domowe. Samochód. Terapia. Czas z chłopakami i Panią Brygidą, czas dobrze spędzony. Samochód. Basen, Pan Mirek i Pani Iwona, kocham pływać. Po półtorej godziny. Samochód. Dom. Spanie. Mimo tego pędu staram się pamiętać o najbliższych, rano zrobię kanapkę starszej siostrze, bo w biegu przed szkołą zapomni o jedzeniu. Wsiadając do samochodu przytrzymam drzwi mojej młodszej siostrze, aby nie musiała siłować się z drzwiami. Gdy mama przyjedzie po mnie i brata puszczę go na przednie siedzenie, bo wiem jak lubi siedzieć z przodu. Po południu pomogę tacie ponosić drewno, aby rodzina miała ciepło w domu. Wieczorem mama mówi do mnie mój bohaterze, a ja nie rozumiem o co jej chodzi, robię to wszystko z potrzeby serca.

Wesprzyj MACIEJA! Pomóż mu rozwijać swoje supermoce :)

KRS: 0000470550 z dopiskiem “MACIEJ”

Zaburzenia ze spektrum autyzmu wpływają na rozwój dziecka oraz jego postrzeganie świata. Osoby z autyzmem doświadczają trudności zarówno z komunikacją werbalną i niewerbalną. Często rozumieją wypowiedzi innych osób w sposób bardzo dosłowny. Nie rozumieją żartów, sarkazmu, zwyczajowych powiedzeń i zwrotów. Duże trudność sprawia im rozumienie mimiki twarzy, tonu głosu, gestów. Wczesna diagnoza i konsekwentna terapia dają dzieciom szansę na rozwój i samodzielność.

Wspieraj podopiecznych Stowarzyszenia Niebieski Skarb - przekaż 1% podatku lub już teraz wpłać darowiznę. - Stowarzyszenie Pomocy Osobom ze Spektrum Autyzmu „Niebieski Skarb” - NIP: 8411713740, KRS: 0000470550, REGON: 221932534 - Konto: BGŻ BNP Paribas 68 2030 0045 1110 0000 0277 8610

Kampania społeczna realizowana przez Urbański MEDIA